WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021 A.D.

1. Dzisiaj Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 11.00, 12.00. Nie ma mszy świętej o godzinie 18-tej od dzisiejszej niedzieli. W tygodniu Msza Święta o godz. 18.00.

2. Rozpoczął się czas wakacji. Z wielką odpowiedzialnością pragniemy zwrócić uwagę by ten czas nie był uroczystym pożegnaniem z Panem Bogiem poprzez zaniedbanie niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwy. Właśnie mając więcej czasu i spokoju w sercu pomyślmy o naszym życiu religijnym. Wieźmy do ręki Pismo święte prasą katolicką posłuchajmy rozgłośni radiowych katolickich . Może warto obejrzeć jakiś wartościowy film o tematyce religijnej.

3. Ze względu na upalną pogodę coraz więcej przychodzi biednych którzy proszą o materialne wsparcie, jeżeli by ktoś chciał złożyć ofiarę na rzecz biednych to można złożyć ofiarę do skarbon znajdujących się na kościele. Za wsparcie Bóg zapłać.

4. Wielkim skarbem w parafii jest Rodzina Różańcowa. Dlatego chcemy przyjrzeć się każdej z Róż czy jest kompletna. Jednocześnie pragnę poinformować że główną Zelatorką naszej Rodziny Różańcowej jest Pani Urszula Mucha a Jej zastępczynią Pani Teresa Karaszewska. Przy tej okazji bardzo dziękuję za wieloletnią pracę i służbę Pani Mariannie Berdys.

5. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Misyjnych Dróg oraz Wiara. Patriotyzm i Sztuka.

6. Życzenia dla wszystkich Solenizantów i Jubilatów.