WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.2021 A.D.

1.Dzisiejszej niedzieli Msze św. o godz. 8.00, 10.00,11.00(dodatkowo), 12.00, 17.00. W tygodniu w dni powszednie Msza święta o godz. 17.00.

2. Dobiegły końca nasze kolędowe spotkania w kościele. Szkoda ,że nie mogliśmy się spotkać w Waszych domach. Ale postąpiliśmy roztropnie nie narażając nikogo na niebezpieczeństwo i utratę zdrowia. Dziękuję tym wszystkim , którzy odpowiedzieli pozytywnie na moje zaproszenie. Mam świadomość, że nie wszyscy mogliśmy być obecni ze względu na obostrzenia pandemiczne a także nasze ciągłe obawy i lęki związane z trwającą pandemią. Raz jeszcze dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkanie w kościele. A także za złożone ofiary w tym trudnym pod względem ekonomicznym czasie. Kolejny raz daliście przykład swojej wiary , przywiązania do kościoła i kultury osobistej. Zapewniam o swojej wdzięczności i pamięci modlitewnej.

3. W najbliższy poniedziałek 18 stycznia na mszy świętej godzinie 17.00 będzie okazja do spotkania kolędowego dla tych , którzy wcześniej z różnych powodów nie mogli być w wyznaczonym terminie a sobie tego życzą.

4. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci a 22 stycznia Dzień Dziadka – to dni wdzięczności i pamięci o naszych dobrych i kochanych babciach i dziadkach, pamiętajmy o nich w modlitwie. Tyle im zawdzięczamy.

5. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Tygodnik NIEDZIELA kosztuje od nowego roku 6zł.

6. Życzenia dla wszystkich Solenizantów i Jubilatów.