XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 08.07.2018 A.D.

1. Dzisiaj Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 12.00. W tygodniu Msze Święte o godz. 17.30 i 18.00.

2. Trwają wakacje. Z wielką odpowiedzialnością pragniemy zwrócić uwagę by ten czas nie był uroczystym pożegnaniem z Panem Bogiem poprzez zaniedbanie niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwy. Właśnie mając więcej czasu i spokoju w sercu pomyślmy o naszym życiu religijnym. Wieźmy do ręki Pismo święte prasą katolicką posłuchajmy rozgłośni radiowych katolickich telewizja TRWAM. Może warto obejrzeć jakiś wartościowy film o tematyce religijnej.

3. Ze względu na pogodę coraz więcej przychodzi biednych którzy proszą o materialne wsparcie, jeżeli by ktoś chciał złożyć ofiarę na rzecz biednych to może to uczynić. Na kościele znajdują się skarbony z napisem dla biednych. Bóg zapłać za wsparcie.

4. W minionym tygodniu a dokładnie w poniedziałek poddaliśmy wstępnemu przeglądowi i oględzinom nasze organy i okazuje się wskutek remontu i malowania kościoła a także na zmieniającą się temperaturę i wilgotność muszą być poddane dokładnej konserwacji i czyszczeniu. Prace z tym związane mamy zacząć w najbliższym tygodniu.

5. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Misyjnych Dróg oraz Wiara. Patriotyzm i Sztuka.

6. Życzenia dla wszystkich Solenizantów i Jubilatów.