Wniebowstąpienie Pańskie 28 maja 2017 A.D.

Dzisiaj Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – dziękujemy za Waszą obecność. Trwamy w miesiącu maju, nabożeństwa maryjne codziennie o godz. 17.30, od 01 czerwca nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00;

01 czerwca międzynarodowy dzień dziecka, składamy najmłodszym najserdeczniejsze życzenia, natomiast świętowanie przenosimy na dzień 23 czerwca – podczas wizyty dzieci z Białorusi, piknik dla dzieci i młodzieży;

Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Św., zarazem I niedziela miesiąca; zw. na wizytację ks. bp Antoniego, Mszę św. różańcowa przenosimy na 11 czerwca o godz. 8.00.

Próba generalna dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godz. 10.00 – 04 czerwca.

W czerwcu zgodnie z tym co zapowiadaliśmy podczas wizyty ks. Krzysztofa z Białorusi, chcemy zaprosić 24 dzieci z polskich rodzin, by spędziły czas wakacyjnego urlopu w Polsce. Chętne rodziny, które chcą przyjąć te dzieci zapraszamy po Mszy św. do zakrystii (będzie to tylko nocleg, śniadanie, ewentualnie kolacja, ponieważ dni będą zaplanowane na wyjazdy, wycieczki i wypoczynek). Dzieci przyjadą w poniedziałek 19 czerwca i będą z nami do soboty 24 czerwca. W sobotę wyjadą na dalszy wypoczynek do Zakopanego, który możemy wesprzeć ewentualną ofiarą. Nad organizacją całości, będzie czuwał ks. Mariusz.

17 czerwca planujemy wyjazd dla dzieci wraz z rodzicami do Energylandii w Zatorze, szczegóły u ks. Mariusza. (wyjazd uzależniony od ilości osób chętnych)

Pielgrzymki: w lipcu Ziemia Święta – ks. Wojciech, wrzesień Wilno – ks. Mariusz;