V Niedziela Zwykła 05 II 2017 A.D.

1) V Niedziela Zwykła, dziękujemy za Waszą obecność na Mszy św. Dzisiaj Msze Św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00;

2) W środę w naszej Parafii odbędzie się przyjęcie relikwii św. Dominika Savio – patrona liturgicznej służby ołtarza; relikwie zostaną przywiezione w godz. popołudniowych, natomiast nasze spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00 z okolicznościowym kazaniem, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, nabożeństwo różańcowe w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej wspólnoty parafialnej. Możliwość osobistej adoracji, o 21.00 Apel jasnogórski. W czwartek o godz. 8.00 Msza św. w intencji wspólnoty parafialnej i powołań, a następnie koronka do Bożego Miłosierdzia. W godz. południowych przekazanie relikwii do parafii św. Jacka. Zachęcamy do udziału i wspólnej modlitwy.

3) W sobotę wspomnienie MB z Lourdes – ogarnijmy modlitwą osoby chore i starsze – podczas Mszy św. o godz. 17.00 udzielimy chętnym sakramentu Namaszczenia chorych.

4) Zakończyliśmy kolędę, jednak jeśli są jeszcze osoby, które chciałyby przyjąć kapłana z modlitwą i błogosławieństwem, zapraszamy do zapisów w zakrystii.

5) W maju w dniach od 12 do 14 planujemy pielgrzymkę do Lwowa – szczegóły u ks. Mariusza.

6) Została uruchomiona i już działa nowa strona internetowa naszej Parafii, przygotowaliśmy wizytówki z adresem, zachęcamy do obejrzenia: www.opatrznosc.czest.pl

7) Decyzją ks. Arcybiskupa został skierowany do pracy w naszej parafii ks. Wojciech Orzechowski – witamy i życzymy mu dobrych chwil wśród nas. Pozostaje z nami ks. Mariusz, który dalej będzie kontynuował swoją posługę.

8) Wszystkiego dobrego, łask Bożych na nowy tydzień.