III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2018.

1.Dzisiejszej niedzieli Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00, 17.00. W tygodniu w dni powszednie Msza święta o godz. 17.00 względnie o godzinie 17.30.

2. W najbliższy poniedziałek tj.jutro rozpoczniemy duszpasterskie odwiedziny zwane kolędą. Jeszcze raz przepraszamy za to opóźnienie z powodu choroby Księdza Proboszcza. Przybędziemy do WAS z darem modlitwy i błogosławieństwem.Zwykle kolęda będzie się rozpoczynać od godziny 9.00 z małymi wyjątkami.Zwyczajowo z racji kolędy składamy ofiary pieniężne na bieżące potrzeby takie jak opał energia i inne ważne potrzebne dla normalnego funkcjonowania placówki duszpasterskiej.w tym roku dodatkowo mamy zamiar przystąpić wczesna wiosną do odświeżenia wnętrza kościoła tj.jego pomalowania. Widzimy gołym okiem że czas po temu. Za zrozumienie tej potrzeby już mówię BÓG ZAPŁAĆ.(podać plan kolędy).

3. 21 stycznia tj.dzisiaj obchodzimy Dzień Babci a 22 stycznia tj. jutro Dzień Dziadka – to dni wdzięczności i pamięci o naszych dobrych i kochanych babciach i dziadkach, pamiętajmy o nich w modlitwie.Nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie.

4. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej (tygodnik katolicki Niedziela, miesięcznik Wiara, patriotyzm i sztuka, Misyjne drogi).

5. Życzenia dla wszystkich Solenizantów i Jubilatów.